Академія професійного розвитку ICAAP

Академія професійного розвитку ICAAP

Оперативная связь с компанией
Академія професійного розвитку ICAAP

Товариство засноване Громадською спілкою «Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту» (Спілка) та фізичними особами з метою організації та проведення освітніх заходів з професійного навчання бухгалтерів та аудиторів, в т.ч., але не виключно, членів Спілки. Основними пріоритетами Товариства в професійному навчанні є поглиблене вивчення Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та Міжнародних стандартів аудиту (МСА), поширення між професіоналами кращих зразків міжнародної практики із застосування МСФЗ та МСА.  

Услуги компании

Товариство надає послуги з проведення освітніх заходів з метою підвищення професійної кваліфікації та компетентності, формування професійних вмінь і навичок та підготовки фахівців в сферах обліку, аудиту, фінансування, оподаткування та інших суміжних професій на основі впровадження міжнародних професійних стандартів. Послуги надаються як фізичним, так і юридичним особам зацікавленим у професійній підготовці їхніх працівників.

Конкурентные преимущества

Головними конкурентними перевагами Товариства є використання кращих міжнародних програм з професійного навчання провідних міжнародних організацій бухгалтерів і аудиторів шляхом ліцензування та адаптації цих програм, а також наявність команди висококваліфікованих тренерів-практиків, які є сертифікованими аудиторами, мають міжнародні сертифікати (дипломи) ICAEW, CIMA, ACCA та багатолітній досвід викладання.

Специализация

Товариство спеціалізується на організації та проведенні професійного навчання для бухгалтерів та аудиторів з МСФЗ та МСА.

Клиенты

Нашими клієнтами є студенти економічних університетів, які своє професійне майбутнє планують пов’язати з обліком та аудитом, практикуючі бухгалтери і аудитори, а також їх працедавці.

Профиль компании Академія ICAAP

Миссия

Нашою місією є міжнародне визнання українських професіоналів обліку й аудиту через їх безперервне професійне навчання на основі впровадження міжнародних професійних стандартів.


Год создания 2018

Руководитель Кузуб Олександр Анатолійович

Контактная информация

Офис в Киеве
Адрес: Киев, вул. Дмитрівська, 71, оф.214
(067) 336-36-72, (050) 417-41-76
Не забудьте сообщить, что Вы звоните с портала TRAINING.COM.UA
Отметить результат звонка?
Электронная почта:  Отправить сообщение
Сайт:  http://icaap.org.ua
Контактное лицо: Кузуб Александр

Тренеры и консультанты


Открытые программы

Дата и город проведения Название мероприятия Стоимость и скидка

2 октября — 11 декабря 2021
Киев
[тренинг]   Кузуб Олександр
13750 грн.
- 5%

 
Внимание! Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
← Перейти на  главную страницу
О портале
Подписка на новости
Размещение рекламы
Условия републикации
Тренинговым компаниям
© 2006-2021, Центр Развития Карьеры
"Формула Успеха", тел.: (044) 501-28-68,
e-mail: editor@training.com.ua